جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

درباره ما

شرکت توسعه انرژی متین (سهامی خاص) در سال 1386 تاسیس شد. این شرکت با محوریت ارائه خدمات مشاوره مهندسی و مدیریت پروژه در حوزه نیروگاهی صنعت برق شروع به فعالیت کرد و تا به امروز در بسیاری از پروژه های متعلق به بخش خصوصی و دولتی نقش آفرینی کرده است.

شركت توسعه انرژی متین ارائه دهنده کلیه خدمات طراحی، مهندسی و مشاوره ای در زمينه احداث و توسعه نيروگاه‌هاي بخاري، گازي و سيكل تركيبي، بادی و خورشیدی، توليد پراكنده، پست ها و خطوط انتقال نیرو، انرژی های تجدید پذیر، بهره وری انرژی، ساختمان و همچنین صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و خدمات مديريت پروژه می باشد.

بهره گیری از مهندسین‌ و متخصصین‌ زبده‌ و کارآزموده‌ در زمینه‌های‌ مختلف‌ صنعت‌ برق‌ به شركت‌ توسعه انرژی متین امکان‌ داده‌ تا در زمینه‌های‌ وسیع‌ و متنوعی‌ به‌ فعالیت‌ بپردازد. در طول بيش از‌ 15 سال،‌ خدمات‌ مهندسي‌، مشاوره‌اي‌، نظارت‌ عاليه و نظارت کارگاهی‌ مطلوبی‌ را در زمينه‌ پروژه‌هاي‌ جدید و يا در حال‌ بهره‌برداري‌ تعداد زيادي‌ از نيروگاه هاي‌ بخاري‌، گازي‌ و سيكل‌ تركيبي‌ ارائه‌ داده است. در سالیان اخیر و بر اساس سیاست های توسعه ای، شرکت توسعه انرژی متین فعالیتهای خود را به شش حوزه اصلی زیر گسترش داده است:

1- نیروگاه های حرارتی

2- نیروگاههای تجدید پذیر

3- بهینه سازی و هوشمند سازی مصرف انرژی

4- مدیریت دارایی ها

5- بازار برق

6-مدیریت و مشاوره در سرمایه گذاری و تامین مالی پروژه ها

شعار سازمانی

ماموریت شرکت توسعه انرژی متین در حوزه ی انرژی، تلاش در جهت ایجاد پایداری در تولید و مصرف انرژی و کاهش اثرات مخرب زیست محیطی آن است. تلاش ما در جهت جایگزینی تولید انرژی پاک به جای انرژی فسیلی، بهینه سازی مصرف انرژی و بهبود عملکرد نفرات و تجهیزات در حوزه مدیریت دارایی های تولید کننده و مصرف کننده انرژی می باشد.

اهداف و چشم انداز

  • ارتقاء توانایی های مدیریتی و مهندسی و جذب سرمایه بخش خصوصی در جهت توسعه و اجرای طرح های زیر بنایی، انرژی و نیروگاهی
  • ارائه راهکارهای بهینه و پایدار به منظور توانمند سازی صاحبان دارایی ها
  • ایجاد یک شرکت پیشرو با راه حل های نوآورانه و مبتنی بر آخرین دستاوردهای مهندسی و مدیریتی در پروژه هایی با محوریت انرژی در داخل و خارج از کشور

ارزش های سازمانی

  • دانش و تجربه ما، تضمین کننده ارائه بهترین خدمات و کیفیت می باشد.
  • شفافیت، صداقت و پایبندی به توافقات از ویژگی های ماست.
  • تعهدات ما بر اساس توانمندی های ماست.

ساختار سازمانی

رزومه و کاتالوگ فعالیت‌ها:

رزومه عمومی شرکت فارسی و انگلیسی ( دانلود)

رزومه تخصصی نیروگاهی ( دانلود)

رزومه تخصصی فروش برق ( دانلود)

کاتالوگ های تخصصی ( دانلود)